Akademik Kadro

Anabilim Dalı Başkanı   Program Koordinatörü
Dr. Öğr. Üyesi Büşra F. Sarıkaya
Türk-Alman Üniversitesi
E-Posta: busra.sarikaya@tau.edu.tr
  Prof. Dr. Martin Löffelholz
Ilmenau Teknik Üniversitesi
E-Posta: martin.loeffelholz@tu-ilmenau.de
 
Öğretim Üyeleri –
Türk-Alman Üniversitesi
  Öğretim Üyeleri –
Almanya’daki Üniversitelerden
Prof. Dr. Burhanettin Aykut Arıkan
Türk-Alman Üniversitesi
E-Posta: aykut.arikan@tau.edu.tr
  Prof. Dr. Martin Löffelholz
Ilmenau Teknik Üniversitesi
E-Posta: martin.loeffelholz@tu-ilmenau.de
Dr. Öğr. Üyesi Elif Posos Devrani
Türk-Alman Üniversitesi
E-Posta: posos@tau.edu.tr
  Prof. Dr. Emese Domahidi
Ilmenau Teknik Üniversitesi
E-Posta: emese.domahidi@tu-ilmenau.de
Dr. Öğr. Üyesi Neşe Aral
Türk-Alman Üniversitesi
E-Posta: aral@tau.edu.tr
  Dr. Aynur Sarısakaloğlu
Ilmenau Teknik Üniversitesi
E-Posta: aynur.sarisakaloglu@tu-ilmenau.de

Dr. Öğr. Üyesi Büşra F. Sarıkaya
Türk-Alman Üniversitesi
E-Posta: busra.sarikaya@tau.edu.tr

  Dr. Christina Schumann
Ilmenau Teknik Üniversitesi
E-Posta: Christina.Schumann@tu-ilmenau.de

Misafir Öğretim Üyeleri
   
Prof. Dr. Cem Sefa Sütçü
Marmara Üniversitesi
E-Posta: cem.sutcu@tau.edu.tr
   
    Dr. Andreas Schwarz
Ilmenau Teknik Üniversitesi
E-Posta: Andreas.Schwarz@tu-ilmenau.de
   

Yi Xu M.A.
Ilmenau Teknik Üniversitesi
E-Posta: yi.xu@tu-ilmenau.de

Araştırma Görevlileri  

Pauline Gidget Estella M.A.
Ilmenau Teknik Üniversitesi
E-Posta: pauline-gidget.estella@tu-ilmenau.de

Arş. Gör. Melike Belkıs Örs
Türk-Alman Üniversitesi
E-Posta: melike.ors@tau.edu.tr